Mutfak Dekorasyonunda En Yeni Trendler

Bu nedenle dekorasyonunun da doğru ve güzel bir şekilde yapılması gerekir. Mutfak dekorasyonunda en yeni trendler düz ve mutfağın ferah...

Mutfaklar özellikle kadınların gün içerisinde belki de en çok zamanlarını harcadıkları yerdir. Bu nedenle dekorasyonunun da doğru ve güzel bir şekilde yapılması gerekir. Mutfak dekorasyonunda en yeni trendler düz ve mutfağın ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayacak ürünlerdir. Örnek olarak portatif ürünler gösterilebilir. Portatif ürünler, hem kapalı hem de açık şekilde kullanılabilen, kullanımı rahat eşyalardır.

Renklerin Uyumu

Özellikle son dönemlerde koyu renkler yerine açık renkte mutfaklar tercih edilmeye başlandı. Küçük mutfaklar için açık renkler avantaj sağlayacaktır. Ayrıca daha dikkat çekici bir mutfağa sahip olmak için zıt renklerde tercih edilebilir. Düz beyaz duvarlar üzerine renkli saatler ya da duvar süsleri tercih edilebilir.

Mutfağın Doğru Kullanımı

Duvar süslerinin son derece moda olduğu bu dönemde, geniş bir alan mevcut ise bu kısım farklı şekiller de kullanılabilir. Örneğin mutfakta bir dinlenme alanı yaratılabilir. Bar masaları da hem görünüm hem de kullanım açısından avantajlı ürünlerdir. Bu tarz masalara uzun sandalyeler tercih edilmelidir. Yine küçük mutfaklarda dolap kapakları hem renk hem de kullanım açısından önemlidir. Yana doğru açılan bir kapak yerine yukarı doğru yaylar yardımıyla açılan kapak görüntüsü hem hoş hem de kullanışlı olacaktır. Bu yıl mutfak dekorasyonunda bütün rafları kaplayan eşyalar yerine daha boş ve tek renk mutfaklar görünmektedir. Mutfağın genişliğine göre farklı alternatifler de üretilebilir.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-3