Membran Mutfak Dolaplarında Renk Seçimi

Ayrıca membran mutfak dolaplarında renk seçimi çok çeşitli olabileceği için, modern mutfak anlayışına...

Membran ürünleri uzun yılar dayanıklılığı ile bilinen ürünlerdir. Bu ürünlerin ev dekorasyonunda kullanıyor olması yalnızca dayanıklılığından kaynaklanmaz. Bu ürünler aynı zamanda boyanın uzun süre dökülmeden ve eski parlaklığını koruyarak kalmasını sağlar. Bu nedenle de mutfaklarda membran ürünleri çok sık tercih edilir. Ayrıca membran mutfak dolaplarında renk seçimi çok çeşitli olabileceği için, modern mutfak anlayışına sahip kişiler tarafından kullanılır.

Country Modellerde Membran Kullanımı

İngiliz, Fransız tarzı country’in mutfaklara girmesi ile oluşan yaşam alanlarına şimdi membran da eklendi. Bu mistik havanın uzun yıllar sapasağlam kalabilmesi için country modellerde membran kullanımı çok fazla görülmeye başlandı. Bu modellerde genellikle krem tonlar kullanılsa da mat renklere yoğun ilgi var. Örneğin gri, gümüş, taba, bej gibi renkler country tarzın vazgeçilmez membran mutfaklarından oldu. Bunun yanında bazı modellerde kullanılan seramik tezgâh ayrıntıları mutfağın çok daha modern ve şık görünmesini sağladı.

Mürdüm ve Petrol Renkleri Ön Planda

Membran mutfak modellerinde kullanılan mürdüm ve petrol renkleri ön planda yer alıyor. Bu yılın moda renkleri arasında gösterilen bu iki renk, mutfaklarda şık bir dizayn oluşturmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Özellikle kullanılacak perde ve halıların bu renkler ile uyum sağlaması çok kolay. Ayrıca ada mutfak modellerinde kullanılan membran mutfak modelleri genellikle cam ayrıntılar ile daha fazla göze çarpıyor.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-2