Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Özellikle mavi mutfak dolabı modelleri bu yılın en trend mutfak modelleri arasında yer aldı.

Mutfak dolaplarındaki köklü yenilikler, mutfakların rengârenk olmasını sağladı. Artık kırmızı, mavi, beyaz, yeşil, pembe gibi renkler mutfakları süslemeye başladı. Özellikle mavi mutfak dolabı modelleri bu yılın en trend mutfak modelleri arasında yer aldı.

Kir Tutmayan Kapaklar

Renkli mutfak modellerinde en çok merak edilen konu kir tutup tutmama özellikleridir. Lake cinsi mutfaklarda kullanılan mavi mutfak modelleri kir tutmayan kapaklar ve çekmecelerden oluşuyor. Özellikle temizleme aşamasında sıkıntı yaratmayan bu mutfak modelleri aydınlık bir görünüm isteyenlere farklı ton seçenekleri de sunuyor. Daha karikatürize mutfaklar için kullanılan bebek mavisi tonları bu yılın trendleri arasında. Aynı şekilde turkuaz ve laciverte yakın mavi tonları klasik mutfak anlayışında olanlar için özel olarak hazırlanıyor. Üstelik bu modeller için hazırlanan perde ve halı detayları da hazır mutfak dizaynları sevenler için üretiliyor.

Cam Kapak Seçenekleri

Mavi mutfak tiplerinde cam kapak tercihi de modern mutfaklar için oldukça hoş bir çözüm. Hem ışığı yansıtması hem de temizlemesinin kolay oluşu açısından sık tercih edilen bu mutfak modelleri cam kapak seçenekleri ile de kullanıcılarına model sunuyor. Bu mutfak tiplerinde kulp kısımları da genellikle camdan oluşuyor. Camın içine yerleştirilen mavi dekorlar mükemmel birer ayrıntı oluyor. Gömme ya da gizli kulp sevenlere özel hazırlanan country tarzı mavi mutfak modelleri, genellikle daha geniş e ferah mutfaklarda tercih ediliyor.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-1