Spor Mutfak Dolapları

Modern ışıltıları barındıran, spor mutfak dolapları model ve renk seçimi ile oldukça farklı çizgilere sahiptir.

Modern ışıltıları barındıran, spor mutfak dolapları model ve renk seçimi ile oldukça farklı çizgilere sahiptir. Spor ayrıntıları ile klasik ve avangart modellerin dışına çıkan dolaplar, renk seçimleri ile de daha cıvıl cıvıl bir dekorasyon oluşturur. Dekorasyon ayrıntılarıyla farklı çizgileri bir araya getirerek, spor bir hava yansıtır. Karışık ve ikili tonlar tercih edilerek; çeşitli ayrıntılar ön plana çıkarılır.

Mutfak Dolaplarında Spor Dokunuşlar

Dekorasyon yapılması ve kullanımı daha rahat kullanım sağlayan, mutfak dolaplarında spor dokunuşlar mutfağın daha aktif kullanılmasını sağlar. Dolap kapaklarından kulplarına kadar spor tasarımlarla süslenen dolaplar ayrıca masa ve avize seçimlerinde de zorluk yaşamayan seçimleri oluşturur. Modernliğe uyum sağlarken, ağır modellerden uzak duran tasarımlar, renk seçimleri ile de oldukça zarif ve aktif bir kullanım sağlar. Dekoratif dolaplarda sade bir şıklık yaratan spor dokunuşlar siyah ve kırmızı tonlarında kullanılarak göz kamaştırır.

Dolap Tasarımları ve Renk Seçimleri

Modern dolap tasarımları ve renk seçimleri ile dekorasyona hitap eden spor tercihler spor avize ve mutfak masaları ile mutfaklara şıklık katar. Aynı zamanda modernliği ve 2018 modasını üzerinde taşıyan seçimler; renk seçimleri, avize seçimleri, tezgah ve tezgah arası seçenekleri ile spor havasını mutfaklara taşır. Farklı ve havalı duruşu ile daha spor bir hava yansıtan modellerde aynalı bölümler yerine düz kapaklar tercih edilir.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-1