Country Mutfak Dolapların Önemi

Country mutfak dolapların önemi aslında geçmiş yıllarda da karşımıza çıkmış olsa da son birkaç yıldır önemli bir noktaya geldi.

İngiliz ve Fransız tarzı mutfakların en güzel örneklerinden olan country mutfaklar, son yılların en trend akımlarını da beraberinde getirdi. Mutfağı yemek pişirme dışında, daha çok yaşanılabilir bir hale getirmek isteyenlerin enfes dekorlarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Country mutfak dolapların önemi aslında geçmiş yıllarda da karşımıza çıkmış olsa da son birkaç yıldır önemli bir noktaya geldi. Çiçek desenleri, eskitme dolaplar ve renk uyumları ile bizi alıp 80’li yıllara götürmeye hazırlanıyor.

Hem Modern Hem Şık

Eskitme tarz country mutfak dolapları görenleri kendine hayran bırakıyor. Hem modern hem şık görüntülerinin yanında kullanışlı olmaları da en önemli faktörlerden. Renk uyumu konusunda country mutfak dolapları kullanıcısına çok zorluk çıkarmıyor. Genellikle aydınlık renklerin seçiliyor olması da mutfağı daha aydınlık ve geniş gösteriyor. Üstelik mutfak dekorasyon firmalarının öncülük ettiği country mutfak gelişimin de koyu renklere de yer verilmeye başlandı.

Kahve Tonları Çok Sevildi

Country mutfak denildiğinde her ne kadar krem ve beyazın tonları mutfak dolapları akla gelse de, mutfak dekorasyon firmalarının öncülüğünde kahve tonları kullanılmaya başlandı. Üstelik bu kahve tonları çok sevildi ve pek çok kişi tarafından da tercih edildi. Eskitme dolapların yanında parlak yüzeylerin kullanılması aynı zamanda batılı havayı biraz daha ön plana çıkardı. Kulp olarak ise daha çok desenli ce belirgin olanları kullanıldı.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-3