Camlı Mutfak Dolabı Modelleri

Son zamanlarda camlı mutfak dolabı modelleri sevilerek tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.

Mutfak bayanların gününün hemen hemen tamamını geçirdikleri bölümlerdir. Bu yüzden tasarımının şıklığı ve rahatlığı önemli yer tutar. Son zamanlarda camlı mutfak dolabı modelleri sevilerek tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Cam görüntüsü mutfaklara ayrı bir tasarım şıklığı yaratmaktadır. Renk uyumu ve mobilya kullanımı dolap renklerine uygun olarak kullanılmalıdır.

Camlı Mutfak Dolabı Modelleri İle Uyum Sağlama

Camlı mutfak dolabı kullanırken modellere uyum sağlamak için dolap renkleri ile mutfak arasında renk uyumu yakalamak gereklidir. Bunun için duvar, zemin ve mutfak aksesuar renkleri en doğru tercihler ile yapılmalıdır. Cam modeli kendi başına iç gösterme şıklığı verdiği için mutfak tasarımını tamamlarken bu şıklığı tamamen yakalamak oldukça kolay olacaktır.

Cam Tipi Nasıl Seçilmelidir?

Camlar dolap içerisinde tamamen cam ya da buğulu gibi desenler halinde olabilir. Çok sayıda farklı cam modelleri vardır. Desenli camlar yine mutfak dolaplarında sevilerek kullanılan modeller arasında yer alır. Bu seçimi yaparken kişi kendi zevkine göre tercih yapabilir. Ancak koyu renkler arasına yine koyu renkte cam kullanmak pek doğru tercih olmaz. Aşırı yoğun ve kapalı bir tasarım ortaya çıkar. Bu yüzden desenli ve çok kalın cam isteyen kişiler mutfağın kalan bir çok tasarımında açık renkler kullanmaya özen göstermelidirler. Zemin ve duvar yine dolaplar ile açık ve koyulu olacak şekilde uyum halinde olmalıdır.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-3