2018 Lake Mutfak Dolapları

Son dönemlerde 2018 lake mutfak dolapları örnekleri en çok tercih edilen modellerden biridir.

Son dönemlerde 2018 lake mutfak dolapları örnekleri en çok tercih edilen modellerden biridir. Dış biçim ve değerlendirme açısından bir hayli düşünceye dayanan lake kapakları olan mutfak dolapları maliyet olarak da kimi mutfak kapağı dizaynından olabildiğince hesaplıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile birlikte görünümünü de boya ile değiştirilebilen yapıya sahiptir. Lake mutfak dizaynları daha ziyade ışıltılı beyaz olarak tercih edilmektedir. Lake astarlama yöntemi ile yapılmış olan bir cilalama sistemidir. MDF üzerine iki kat polyester astar yapılıp sonrasında zımpara yapılarak, selülozik boya sürülüp son biçimi verilmektedir. Işıltılı ile donuk lake olmak koşulu ile iki bölüme ayrılır. Işıltılı lake dolap örnekleri daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ışıltılı lekelerin bir hayli nitelikli bir görüntü kazanmış olmasıdır. Modern mutfaklar ve lake mutfak dolapları örnekleri birbirleriyle rabıtalıdır.

Lake Kapakların Temizliği Kolaydır

Lake kapak üstü çizilebilen kapak türleridir. Uzun vakit dayanabilir olması için temizliği ıslak bez ile olmalıdır. Lake kapak atılmış boyası nedeniyle sararma teşkiline karşı dayanıklıdır. Aşırı güneş ışığına maruz kalmadıkça, sararma görülmez. Lake kapaklar pahalı kapaklar olarak görülse de uzun vadeli iktisatlı kapaklardır.

Lake Mutfak Dolapları Modelleri Fiyatı Nedir?

2017 yılında diğer yıllarla karşılaştırıldığında mutfak dolapları fiyatları bir hayli pahalı durumdaydı. 2018 lake mutfak dolapları bundan ötürü kaliteli ve güzel bir görünüm elde etmek adına belli bir parayı gözden çıkarmanız gerekebilmektedir. Sonrasında ortaya çıkan modeli görünce yapılan ödemenin hiçbir lirasına acımayacaksınız.

  • Suntalam kapaklı mutfak dolabı tutarı: 450 Türk Lirası
  • mdflam kapaklı mutfak dolabı tutarı: 455 Türk Lirası
  • Membran kapaklı mutfak dolabı tutarı: 550 Türk Lirası
  • Akrilik kapaklı mutfak dolabı tutarı: 555 Türk Lirası
  • Lake kapaklı mutfak dolabı: 950 Türk Lirası
  • Beyaz renkli lake mutfak dolabı tutarı: 4.350 Türk Lirası

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam-2